Аеропорт “Київ” через загрозу банкрутства скорочуватиме 50% персоналу

Керівництво міжнародного аеропорту “Київ” розпочинає поетапне скорочення своїх працівників на тлі кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу

Про це повідомила прес-служба аеропорту на сторінці у Facebook.

“Керівництво Міжнародного аеропорту “Київ” змушене скоротити половину своїх співробітників, аби врятувати підприємство від банкрутства”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що аеропорт “Київ” розпочинає поетапне скорочення своїх працівників на тлі глибокої кризи, в якій опинилася авіаційна галузь через пандемію коронавірусу.

“Накопичення проблем супроводжувалося і відсутністю будь-якої реакції та допомоги від уряду, профільного міністерства а також влади Києва. Нагадаємо, що керівництво Міжнародного аеропорту «Київ» постійно звертається по допомогу до влади, але належної і своєчасної реакції так і немає”, – підкреслили у прес-службі.

Згідно з даними аеропорту, загалом на двох підприємствах – КП МА “Київ” і ТОВ “Мастер-Авіа” працює близько 2 тис. осіб. У суміжних підприємствах, які співпрацюють з аеропортом, ще 8 тис. співробітників.

У прес-службі нагадали, що аеропорт “Київ” – це другий за пасажиропотоком аеропорт України і другий за кількістю відрахувань до бюджету Києва платник податків серед комунальних підприємств міста.

Наголошується, що банкрутство аеропорту буде мати катастрофічні наслідки для міжнародного іміджу, авіаційної галузі України, економіки і ринку праці вцілому.

За словами генерального директора компанії “Мастер-Авіа” Олега Левченка, повільне відновлення попиту на авіаперельоти і поверення до карантинного рівня очікується лише за кілька років.

“Самостійно, без допомоги держави, столичному аеропорту не вижити. На жаль, нам доведеться скоротити 50% персоналу, в тому числі висококваліфікованих фахівців галузі. Аеропорт “Київ” об’єднує тисячі фахівців, які розвивають авіацію, на їх професійну підготовку витрачається не лише багато часу, але і значні кошти. Із сумом доведеться прощатися з кожним з них, адже у нас сформувалася відмінна команда”, – цитує прес-служба слова Левченка.

Зазначається, що на даний момент кожен підрозділ аеропорту “Київ” вирішує, кого зі співробітників звільнити і як оптимізувати роботу підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *