Адвокат Кузьменко показав активність її телефона напередодні вбивства Шеремета

Джерело: Добош у Facebook

Адвокат підозрюваної в мінуванні авто, в якому загинув журналіст Павло Шеремет, Юлії Кузьменко Владислав Добош оприлюднив скріншоти її переписки в Facebook messenger, зроблені ввечері 19 липня 2016 року, напередодні вбивства.

Добош: “Пам’ятаєте, як на пресконференції якийсь генерал з кам’яним обличчям віщав про те, що телефон Юлі 19.07.2016 року з 19-ї був неактивним, що для неї не характерно. Додаю скріни з фейсбук меседжера Юлі, де вона переписується зі своєю подругою з 20.37 до 20.50, 19.07.2016 року. До речі, в месенджері фейсбук неможливо змінити дату та час (це для невіруючих)”.

  Адвокат також заявив, що Кузьменко познайомилася трьома з іншими підозрюваними у справі, Грищенками та Дугарь, вже після вбивства Шеремета.

Добош: “Юля Кузьменко Яну Дугарь перший раз побачила та познайомилася при обшуку у Грищенко Ірини (Пуми) десь півтора-два місяці тому… До речі, з сім’єю Грищенків (Пумою та Бучею) Юля познайомилася лише рік тому, на скільки пам’ятає літо 2018 року. Антоненко А.С.(Ріфмастер) взагалі незнайомий з Дугарь Яною.

Юля Кузьменко познайомилася з Ріфмастером в 16 році, точно місяць не пам’ятає, але було холодно, коли стала свідком ДТП, при якому таксист збив дружину та дитину Ріфмастера, вона про це написала в фейсбук, і через деякий час в месенджерах їй написав якиїсь Антоненко, сказав, що то була його дружина та дитина і чи зможе вона виступити свідком.

І побачила його вперше в поліції, куди її запросив, до речі, Герман Приступа по телефону, щоб вона виступила свідком по ДТП. Після того довго Юля не бачила Ріфмастера, і ще кілька разів зустрілися по волонтерській роботі. І все!”

 За словами Добоша, ці свідчення будуть викладені в протоколі допиту як Кузьменко, так і свідків.

Разом з тим, на Facebook-сторінці Кузьменко зберігся пост від 21 липня 2016 року з концерту Антоненка, де на одному з фото він стоїть із сином Кузьменко.