Адміністрація Президента блискуче маніпулює українцями, – соціолог

Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко прокоментував доцільність проведення дострокових виборів в Україні й пояснив, навіщо це потрібно чинній владі.

Адміністрація Президента блискуче маніпулює українцями, – соціолог
«Перевибори в період, коли влада хворіє, навіть агонізує – це нормальний засіб для одужання. Коли говорять, що населення вибере покидьків, це неправда. Виборець, можливо, не знає напевно, кому віддати перевагу. Але принаймні знає, кого вже не треба вибирати. Саме цього і боїться нинішній депутатський корпус. Насправді ніде в світі вибори не закінчувалися катастрофою», – наголосив у коментарі 24 експерт.
«Більше того, перевибори не так потрібні опозиції – Радикальній партії, Опозиційному блоку, «Об’єднанню «Самопоміч» і «Батьківщині», скільки правлячій силі. У провладної партії постійно падає рейтинг. А відсутність перевиборів ситуацію для неї тільки погіршить. Швидше за все, Адміністрація Президента сама піде на дострокові вибори», – спрогнозував Небоженко.
За його словами, у цій ситуації кожна сторона переслідує свої цілі. Він також наголосив, що Адміністрація Президента вже два роки блискуче маніпулює свідомістю українців, що свідчить про їх знання в галузі соціології: «Не знаю, як можна з людини зробити президента, якщо його рейтинг менше 5%. Згадайте долю Віктора Ющенка. Тому їм треба поспішати більше, ніж опозиції».
На його думку, реванш колишніх регіоналів дійсно є реальною і серйозною загрозою. Відповідно, Адміністрація Президента зробила величезну помилку, допустивши у Верховну Раду Опозиційний блок, який нині значно посилився і сконцентрував свій електорат: «І так тепер буде завжди. Неважливо, як вони буде називатися: блакитні, опозиційний блок або просто молоді ахметівці».
«Новий парламент, звичайно, кардинально ситуацію в країні не змінить. На 60-70 % в парламент прийде той самий безсмертний полк наших депутатів, які там сидить багато років. Але 30% буде нових. Через рік-півтора можна буде новий обирати. А як лікувати це все? Тільки виборами. Майдан вже не підходить», – підсумував експерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *