Adidas видалила зі свого сайту продукцію з радянською символікою

Компанія Adidas видалила зі свого сайту колекцію спортивного одягу із зображенням герба Радянського Союзу і написами USSR (СРСР).

Пошукові запити по сайту компанії більше не видають продукцію з радянською символікою, одяг із сучасною російською символікою залишився.

 

Раніше повідомлялося, що компанія Adidas створила до Чемпіонату світу з футболу в Росії жіноче плаття, яке є частиною цілої серії, на якому демонструється герб Радянського Союзу і напис англійською “СРСР”.

“Щоб відзначити чемпіонат 2018 року в Росії, Adidas перетворив вінтажні футболки в модні предмети одягу. На це плаття надихнули футболки, які в 1991 році носила збірна Радянського Союзу, і вони були виготовлені з дихаючої тканини. Сукня прикрашена гербом, принтом USSR і номером 11 на спині “, – описуєцей товар сама компанія.

 

Фірма також пропонувала придбати чоловічу футболку із радянською символікою.

 

Український інститут національної пам’яті нагадав “Adidas-Україна” про відповідальність за поширення в Україні продукції з використанням заборонених символів комуністичного тоталітарного режиму.

Про це повідомив у Facebook голова інституту Володимир В’ятрович.

За його словами, він надіслав компанії відповідного листа.

“Підставою для звернення стала інформація про виготовлення компанією серії спортивного одягу із зображенням державного герба Радянського Союзу та напису USSR до Чемпіонату світу з футболу”, – пише В’ятрович.

 Він попередив, що у випадку виявлення фактів продажу подібних товарів компанії Adidas в України Український інститут нацпам’яті звернеться до правоохоронних органів щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

“Ідея виготовити одяг, прикрашений нацистською свастикою, не мала б шансів на втілення в компанії “ADIDAS”. Тому що в рідній для неї Німеччині, яка пройшла через процеси денацифікації, – це порушення не лише юридичних, але й моральних норм”, – наголосив В’ятрович.

Він зауважив, що для мешканців України та інших країн таким же порушенням є використання радянської символіки, під якою “вбито мільйони наших земляків”.

Компанія Adidas створила до Чемпіонату світу з футболу в Росії жіночу сукню, що є частиною цілої серії, на якій демонструється герб Радянською Союзу та напис англійською “СРСР”.

“Щоб відзначити чемпіонат 2018 року в Росії, Adidas перетворив вінтажні футболки на модні предмети одягу. На цю сукню надихнули футболки, які у 1991 році носила збірна Радянською Союзу і вони були виготовлені з дихаючої тканини. Сукня оздоблена гербом, принтом USSR та номером 11 на спині”, – описує цей товар сама компанія.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *