68 українців є власниками 57 офшорів Paradise Papers

68 українців фігурують в міжнародному розслідуванні Paradise Papers. Про це йдеться в прес-релізі аналітичної системи YouControl, передають Українські Новини.

Аналітики YouControl пропрацювали всі дані, що стосуються українців, і вирішили показати загальну картину.

За результатами аналізу 68 українців фігурують в Paradise Papers, серед них 55 чоловіків і 13 жінок.

«З 57 офшорів, власниками яких є українці, 27 зареєстровані на Британських Віргінських островах, 11 на Бермудських островах, 7 у Республіці Мальта, 4 на острові Мен, 3 на Кайманових островах, 3 на Сейшельських островах, 1 у Великобританії та 1 на острові Джерсі. Дві третини українців – засновників офшорів з Paradise Papers – є керівниками чи власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному та ІТ секторі», – йдеться в прес-релізі.

Аналітики YouControl зазначили, що офшорні компанії користуються в Україні попитом у представників найрізноманітніших сфер бізнесу, їхнє використання залежить від орієнтованості бізнесу. Хоча доволі часто трапляються випадки, коли бізнес, який не має жодних зв’язків за межами України, використовує холдингові офшорні компанії з метою убезпечення володіння бізнесом.

Paradise Papers – низка матеріалів, які стосуються діяльності офшорних компаній, зареєстрованих в «екзотичних» офшорних зонах, які були оприлюднені на початку листопада 2017 року за результатами розслідування, організованого газетою Süddeutsche Zeitung. Розкриті документи містять інформацію про активи низки політиків та інших публічних діячів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *