Loading...

Поліція не радить українцям йти в обмінники

Останнім часом в столиці почастішали випадки крадіжок великих сум валюти з використанням фальшивих обмінних пунктів. Про це йдеться на офіційному сайті головного управління Національної поліції Києва

«Зловмисники орендують офіс, оформляють його як пункт обміну валют, дають оголошення і чекають клієнта з великою сумою. Згодом зникають з грошима через інші двері – приміщення виявляється прохідним», – наголошується в повідомленні.

Останнім гучним випадком стала крадіжка 200 тис. грн в «обмінному пункті» біля центрального залізничного вокзалу. Потерпілий розповів правоохоронцям, що оголошення про цю установу прочитав в мережі інтернет. По телефону домовився з менеджером про обмін великої суми і приїхав в певний час. Обмінним пунктом виявився звичайний кіоск на ринку. Працівник взяв у клієнта гроші, вийшов з купюрами в сусідню кімнату і більше не повернувся.

Потерпілий спробував відкрити двері до касира, які вже були закриті. Він вибив фанеру, відкрив шпінгалет, побіг далі і побачив сходи і дірку в стелі.

Продавці з сусідніх магазинчиків і дирекція ринку повідомили правоохоронцям, що нові тимчасові власники кіоску з’явилися тут лише 4-5 днів тому.

«Працівники карного розшуку столичної поліції попереджають, що це не перший подібний злочин. Шахраї використовують прохідні приміщення з двома входами з різних боків, роблять дірку в стелі, як у цьому випадку. Беруть їх в оренду на кілька тижнів – днів. Оформляють як пункт обміну валют, дають оголошення на сайті. Звичайно, зі знижками, і чекають клієнта з великою сумою грошей», – повідомляє поліція.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *