5 ознак того, що ваш телефон прослуховують

Зараз можливість прослуховувати телефони є не тільки у спецслужб
Сьогодні прослуховувати телефони можуть не тількиспецслужби, а й звичайні громадяни. Як зрозуміти, що ваші розмови прослуховуються? Втім зараз можливість прослуховувати телефони є не тільки у спецслужб. Існують спеціальні шпигунські програми, які встановлюються на мобільні телефони і дозволяють іншим людям, наприклад, конкуренту або ревниві чоловіки, стежити за вами, – повідомляє Корупція.Спорт.
Батьки, які прагнуть встановити повний контроль над своєю дитиною, також можуть користуватися подібними програмами. Встановлено на мобільний телефон програма-шпигун здатна записувати телефонні розмови і перехоплювати смс-повідомлення, а потім відправляти їх на потрібну адресу. Вона також може копіювати номери зі списку контактів, передавати дані про місцезнаходження телефону і навіть дає можливість іншій людині чути все, що відбувається навколо. Таким чином, вона перетворює ваш телефон в справжній “жучок”.
У корпоративному телефоні може бути встановлений акумулятор зі спеціальним чіпом, завдяки якому також з’являється можливість прослуховувати розмови і передавати дані.
Як визначити, чи встановлена на телефон шпигунська програма? Зазвичай подібне ПО ніяк себе не проявляє, його досить важко виявити. Але є певні ознаки, які можуть вказувати на його наявність.
1. Телефон занадто швидко сідає. Ознакою того, що на мобільному телефоні встановлена програма-шпигун, може бути занадто швидка розрядка батареї. Якщо акумулятор телефону постійно гарячий, це теж не дуже хороший знак. Звичайно, проблема може бути в самому телефоні, особливо, якщо йому вже більше року. Однак перевірити його на наявність шпигунських програм все-таки варто.
2. Дивацтва в роботі телефону. Вас також повинні насторожити затримка при виключенні телефону, мимовільне перезавантаження і включення підсвічування.
3. Сторонні звуки в трубці. Якщо телефон прослуховується, під час розмови з іншим абонентом ви можете чути різні сторонні звуки, шуми і навіть чужі голоси.
4. Перешкоди. Приводом для занепокоєння може бути і те, що телефон, що лежить поруч з аудіоколонками, створює перешкоди, коли ви їм не користуєтесь. Це може означати, що шпигунська програма вийшла на зв’язок з іншим телефоном і без вашого відома передає йому дані.
5. З’єднання з абонентом встановлюється довго. Якщо ви стали помічати, що коли ви дзвоните комусь, з’єднання з абонентом встановлюється довго, і точно також роз’єднання стало займати більше часу, це теж може бути ознакою прослуховування. Пояснюється це тим, що шпигунським програмам потрібен певний час для того, щоб “вклинитися” в розмову.
У цій ситуації найкраще показати телефон фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *