22 травня: переяславка поборола коронавірус, натомість з’явилися нові хворі

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 8 годину ранку 22 травня в лікарні перебуває 50 хворих із різними діагнозами, з них 14 – в інфекційному відділенні.
 Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день троє лікуються від COVID-19, а 5 мають підозри на зараження. Ще шість людей сьогодні або будуть переведені до інших відділень, або ж випишуться  додому, бо коронавірусна інфекція у них не підтвердилася.
Добра новина – 24-річна переяславка вилікувалася від коронавірусу. З лабораторії отримано другий негативний тест.
Протягом минулої доби, на жаль, у двох людей було підтверджено COVID-19. Це  чоловіки 1988 р.н. та 1980 р.н. із Бориспільщини.
Крім того, до інфекційного відділення з підозрою на коронавірус потрапили чоловік 1985 р.н. з Баришівського району та 1980 р.н. з Борисполя.
Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 22 травня така: 42-річна жінка, 32-річний і 40-річний чоловіки. Всі з Бориспільщини. Крім того, є  5 підозр на коронавірус.
Вчора з лабораторії було отримано 5 тестів. З них 4 були негативні і 1 позитивний.
При цьому є хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки та не потребують госпіталізації, перебуваючи на самоізоляції. Інформації про те, скільки людей хворих та з підозрою на зараження коронавірусом перебувають під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має.
За даними пресслужби Київської обласної державної адміністрації, станом на ранок 22 травня лабораторно підтверджених випадків у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7: ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1). У місті  Переяслав​  таких хворих 8.
За минулу добу є й дуже радісні новини. Ще одна жінка з Переяслава народила дівчинку. Бажаємо, щоб зростала здоровою й щасливою на радість батькам. Приємно, що останнім часом чи не щодня в місті народжуються дітки.
Станом на ранок 22 травня в Україні офіційно підтверджено 20 148 випадків коронавірусу COVID-19. З них 442 факти зараження були виявлені за минулу добу. З моменту початку епідемії в країні від хвороби вже померли 588 осіб (+9 за добу). Водночас одужали 6 585 (+358 за добу). Лідерами за кількістю нових випадків коронавірусу стали Львівська (65), Чернівецька (63) області і Київ (47).
У Київській області на ранок 22 травня офіційно підтверджено 1344 випадки захворювання на коронавірус (вчора було 1316). В т.ч.. у 112 дітей та 242 медпрацівники (за весь період). Нових випадків за останню добу – 28.  Одужало 260 людей (у т.ч. 23 дитини). За час пандемії померло – 30 людей. Встановлено медичне спостереження за 6182 контактнимиособами.
Нагадаємо:
Київська обласна державна адміністрація наразі не буде пом’якшувати карантин, оскільки один із чинників а саме кількість випадків заховарювання на кронавірус на 100 тисяч населення перевищує допустиму норму. Про це повідомила пресслужба КОДА
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *