21 квітня: на лікуванні в переяславській ЦРЛ перебувають 5 хворих з коронавірусом

Як повідомив зранку 21 квітня заступник директора КП “Переяславська ЦРЛ” Микола Володимирович Тарасюк, в даний час на лікуванні перебуває 5 хворих на COVID-19.  Це переважно люди молодого віку – 33-х, 42-х, 44-х (з села Пристроми) і 45-ти років. Найстаршій хворій 82 роки (з Цибель). Із п’яти хворих двоє з Переяслав-Хмельницького району, троє з Бориспільщини.

Крім того, є три підозри на захворювання коронавірусом. Дві з них у жителів Борисполя і одна у мешканця Баришівки. Всі зразки направлені на дослідження до лабораторії.

Всього на лікуванні в ЦРЛ на 21 квітня перебуває 31 хворий з різними діагнозами.

Як стало відомо, ще одна людина  з нашого району та двоє переяславців з COVID-19 перебувають на самоізоляції  у лікарів первинної ланки.

Інфомацію у новому форматі щодо стану захворюваності на Переяславщині (відео) подав сьогодні і міський голова Тарас Костін.

Загальна ситуація, як повідомив Київський обласний центр громадського здоров’я, виглядає так: на Переяславщині троє хворих на коронавірус у районі та троє у місті (вони проходять лікування в црл та під наглядом лікарів первинної ланки)

21 квітня: на лікуванні в переяславській ЦРЛ перебувають 5 хворих з коронавірусом

Отож, ситуація на Переяславщині, дякувати Богу, стабільна. Тож наше головне завдання сьогодні не порушувати умови карантину й по можливості самоізолюватися.. Цим ми допоможемо і собі, і нашим медикам

Будьте здорові

Нагадаємо:

Станом на 9 ранку 21 квітня в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. В Київській області – 356 (+23 за добу)