21 ЧЕРВНЯ – НОВА ТОЧКА ВІДЛІКУ! НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Літнє сонцестояння – це одна з чотирьох головних сонячних точок року. Інші – день зимового сонцестояння, коли Сонце входить в 0 градусів Козерога, день весняного рівнодення, коли Сонце входить 0 градусів Овна, і день осіннього рівнодення, коли Сонце входить в 0 градусів Терезів.

Найголовніше, на мій погляд, для сучасної людини – це те, що сонячні свята дозволяють налаштуватися на правильний природний цикл, який більш природний для людини, ніж соціальний ритм життя. Налаштовуючись на сонці, людина підвищує тонус всіх життєво важливих органів, виковує астральні обладунки проти «битовуху» і шкідливих сторонніх впливів, зміцнює здоров’я тіла і рівновагу душі.

Зрештою, соналаштунок людини і Сонця дає можливість відчути себе важливою космічної одиницею, здатною на багато, а не просто гвинтиком сучасного суспільства. Хочу поділитися з Вами корисним секретом, як краще відзначити день Літнього Сонцестояння так, щоб у вашому житті стало більше світла, радості й удачі.

В ідеалі, звичайно, – поїхати за місто на природу – в царство життя і чотирьох стихій! Але якщо все-таки в цей час Ви залишитеся в мегаполісі, то ця практика теж для Вас доступна.

Отже … Головний символ сонцестояння – природно, це вогонь. Сонячний вогонь – небесний, і його відображення – вогонь земний. З одного боку вогонь завжди символізує саму силу життя, з іншого, душа людини зіткана з тієї ж найтоншої субстанції, що і сонячне світло. Саме тому в Сонцестояння можна гарненько очистити свою енергетику, спалити дотла складні кармічні вузли і одночасно наситити свої тонкі тіла, аж до душі, – нової пашить силою. Ось чому розводять багаття, запалюють свічки, а головне – зустрічають сонце на світанку.

Пряма настройка тіла і душі на сонячний ритм

В першу чергу, встаньте в один з кульмінаційних сонячних днів 21, 22, 23 або 24 червня рано-рано, разом сонцем, адже ніч зараз зовсім коротка. Найкраще це зробити не візклада.чи на завтра. У момент, коли світило червоним яблуком стане підніматися на сході над горизонтом (і ще не стало сліпучим) займіть зручну позицію, щоб відкрито споглядати вогненний диск. Це може бути галявина в лісі, берег моря, чисте поле, але може підійти і Ваш балкон або дах багатоповерхівки.

Дивіться на сонце широко відкритими очима, але спокійним розслабленим поглядом. Щоб насититися його силою почніть дихати на повні груди. Дихайте поки не відчуєте, що ваше тіло, і особливо серце, сповнене благодатним жаром. Запам’ятайте це відчуття.

У цей час Ви можете попросити у Сонця підтримки в складній ситуації, в позбавленні від чогось дрібного, що заважає життя (наприклад, метушливості, залежно, жадібності, дратівливості – будь-якого негативного якості, а також будь-якої хвороби). У цей момент Ви прогріваєте свою ауру і свою душу.

У момент налаштування на Сонце можете загадати бажання, найпотаємніше! Уявляйте, як, насичуючи свою енергетику сонячної силою, Ви одночасно насичується своє бажання, і воно обов’язково здійсниться. Це можна зробити так. Ви визуализируете своє бажання як блискучий куля, який росте і стає все яскравіше в області сонячного сплетення (маніпури-чакри), в той час як ви дихаєте Сонцем. Коли Ви відчуєте в маніпури щільність, готову як би вибухнути зсередини, – витолкніте цю кулю з себе назовні, як кульову блискавку або Жар-птицю, на схід, назустріч Сонцю.

Сонцестояння – це час, коли межа між планами реальності тоншає до межі, тому все прискорюється, в тому числі здійснення бажань. В кінці практики, подякуйте Генія Сонця своїми словами від чистого серця, адже він в цей час в зеніті своєї могутності і особливо прекрасний.

Що ще корисно знати

Для тих, хто працює над саморозвитком, ці дні дуже важливі. У день літнього сонцестояння посилюється сонячна енергія і різко зростає потенціал для магії, ритуалів і медитацій. У цей день Ви можете не тільки зробити широкий крок назустріч хвилюючим змін, але й увібрати в себе потужну енергію, яка буде живити Вас багато місяців. Якщо вже Ви вже давно усвідомили, що хотіли б змінити своє життя, вважайте, що вирішальний момент настав – складно уявити собі більш вдалий період, ніж день, коли сонячне світло переповнює світ навколо нас, безкорисливо віддаючи своє тепло і енергію.

Протягом усього дня пам’ятайте, що сьогодні Ви програмуєте себе на багато тижнів вперед. Охоче вбирає все позитивне, але при цьому не забувайте тримати міцну оборону, захищаючи себе. Біоенергетики вважають, що таким чином можна вберегти біополе і чакри людини від дисбалансу. Не бійтеся загадувати сьогодні найсміливіші бажання і будувати грандіозні плани – Сонце надасть Вам свою могутню підтримку і додасть сил для реалізації задуманого.

Наші далекі предки, які наділяли кожне природне явище людськими рисами, і, звичайно ж, не могли залишитися осторонь від цього астрономічного явища. Стародавні слов’яни відзначали цієї пори 21 червня День народження бога громовержця Перуна, а кельти і друїди – свято Літа, що можна перевести як «найдовший день у році».

Багато обряди і традиції в день літнього сонцестояння нагадують святкування Івана Купала. І дійсно, спочатку Іванов день був тісно пов’язаний з найдовшим днем в році, але змішання християнських і язичницьких традицій, а також завдяки поділу календарів на григоріанський і юліанський свято Івана Купала ми відзначаємо 7 липня.

Астрологи і езотерики стверджують, що літнє сонцестояння сильно впливає на всі живі організми, будь то люди або рослини. Селяни давно помітили, що саме до дня сонцестояння однорічні рослини ростуть у висоту, а після починають енергійно живити свої плоди.

Також відмічено, що насіння, які будуть посіяні 21 червня або взагалі не зійдуть, або сходи будуть слабкими і кволими навіть якщо їм іскуччтвенно подовжувати тривалість дня.

У період літнього сонцестояння все простір навколо нас буквально просякнуте енергією Сонця. 21 червня ідеально підходить для програмування майбутнього – з самого ранку налаштуйте себе на позитивну хвилю і не втрачайте її хоча б до заходу Сонця.

З точки зору астрології день літнього сонцестояння особливо сприятливий для знаків стихії вогню – Овнів, Львів і Стрільців. Для земних і водних знаків зодіаку день в цілому нейтральний, а ось представникам повітряної стихії варто проявити в цей день обережність і розважливість.

Для якої магії підходить День Літнього Сонцестояння?

• Ритуали сонячної магії значно посилюються. Наприклад, в цей день ви можете зробити для себе талісман Сонця.

• Тонкий зв’язок з астральним світом відбувається набагато простіше.

• Ворожіння в день і ніч літнього сонцестояння набагато точніше. Особливо підходять ворожіння на картах Таро і на рунах. Правдиві відповіді дає ворожіння на любов.

• Любовні магічні заклинання діють в день літнього сонцестояння значно краще. Для любовної магії зберіть сім різних трав, квітів і зашейте в амулет. Привертають любов властивості в цей день мають квіти календули, лаванди, розмарину, соняшнику, листя папороті, вербени, дуба, горобини і ін. Традиційні магічні кольору цього дня – жовтий і червоний, для любовної магії також підходять червоні та рожеві квіти. У цей день ви можете провести ритуал на залучення любові.

• Це потужне магічне час для ритуалів з кристалами, камінням за допомогою сонячної енергії.

• Цей день дуже гарний для початку роботи з лікування, тому що Сонце – це езотеричний цілитель.

• Збір трав для магії, особливо тих, які використовуються для сонячної магії, магії вогню і для зцілення. Могутньою цілющою силою володіють зібрані в цей час сонячні трави: полин, лопух, звіробій, омела, кріп, петрушка, зелена цибуля, чебрець, жимолость, ісопу, кропива, комірник. А деякі, як наприклад, кропива, горобина, лопух, кріп використовують будинку для захисту від зла. У день літнього сонцестояння ви можете провести ритуал на захист будинку.

Ніч перед днем літнього сонцестояння – чарівний час. Щоб зустріти сонцестояння, напередодні цього дня вночі проводяться ритуали. Це час, коли завіса між нашим і паралельним світами стає тонкою, дозволяючи магії, духам і феям пронизувати наш світ.

У стародавні часи святкування дня літнього сонцестояння майже завжди включали ритуальні багаття. Традиція стрибати через вогонь багаття збереглася з давніх часів до наших днів. У наш час не у всіх є можливість розвести багаття, але ви можете запалити свічки жовтого або оранжевого кольору. Стихія вогню символізує життєву силу і саме життя. Смерть – це холод. Вогонь – тепло і життя. У багатьох традиціях в цей день відзначається об’єднання стихій Води й Вогню, і вода також має потужну магічну силу.

Наступною важливою сонячної точкою року буде день осіннього рівнодення.