ЗМІ: Зеленський готується звільняти міністрів

Найближчими тижнями у Кабінеті міністрів України можуть відбутися гучні відставки міністрів.

В Офісі президента досить критично налаштовані щодо діяльності уряду. Тому зараз президент України Володимир Зеленський визначається, яких саме міністрів попросять на вихід. Про це з посиланням на джерела у владі повідомив телеграм-канал “УП. Off the record”.

За словами наших джерел, є кілька варіантів переформатування Кабміну (заміна 2-3 міністрів), проте все залежить від волі президента”, – йдеться в публікації на каналі.

Ресурс повідомляє, що в Офісі президента не проти взагалі розпустити весь уряд, однак проблема полягає у відсутності заміни діючим міністрам.

 “Не питання звільнити – питання, хто прийде далі робити роботу. Професійних і чистих людей в країні не залишилося”, – цитує слова неназваного високопоставленого джерела телеграм-канал.

Кабмін очікує переформатування.

В Офісі президента досить критично налаштовані щодо діяльності уряду.

Тож у найближчі тижні Зеленський визначиться, яких саме міністрів попросять на вихід.

За словами наших джерел, є кілька варіантів переформатування Кабміну (заміна 2-3 міністрів), однак все залежить від волі президента.

В Офісі не проти взагалі розрустити весь уряд, однак проблема полягає у відсутності заміни чинним міністрам.

«Не питання звільнити – питання, хто прийде далі робити роботу. Фахових і незаплямованих людей в країні не залишилося», – розводить руками один із високопоставлених співрозмовників УП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *