Зеленський прокоментував спів гімну у лікарні Львівської області

У лікарні Львівської області, куди не стали направляти евакуйованих з китайського Уханя українських співгромадян, лікарі у вдячному пориві заспівали Гімн. Про це повідомляється на каналі “Думська-ТВ” у Facebook.

Зазначається, що акт громадської  єдності був знятий в той самий день, коли Україна згадує загиблих на Майдані за честь і єдність своєї країни.

“У львівській лікарні, дізнавшись, що туди не привезуть їх же співгромадян, заспівали Гімн. На відео видно медсестру, яка плаче. З Днем гідності, якої немає”, – підписана відео публікації. 

Звернення президента

Президент Володимир Зеленський порадив не забувати ключового рядка з гімну України про “козацький рід”, який “ніколи кидає своїх”.

Зеленський: “Багатьох з нас вразили кадри, коли персонал медичного закладу, дізнавшись, що людей везуть не до них, почав співати гімн України.

Нам не слід забувати ключового рядка з нашого гімну: “І покажем, що ми, браття, козацького роду”. А козацький рід – це мужньо стояти один за одного, брат за брата, плече до плеча. І ніколи не кидати своїх.

 Водночас, я впевнений, що людська байдужість не має географічної ознаки. І більшість людей на Львівщині та Тернопільщині були готові допомагати та прийняти у себе евакуйованих українців.

А тому поведінка окремих лікарів та мешканців не може стати приводом таврувати весь регіон та роз’єднувати Україну – як би цього не хотілось нашим ворогам”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *