“Заносити наверх не треба!” Зеленський та Ко різко “протверезили” митників

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у митників і прикордонників є місяць, щоб «виправитися» у питанні боротьби з контрабандою.

Під час наради з проблем контрабанди. Ужгород, 6 липня 2019 року

«Хочу звернутися до правоохоронних органів, усіх митників і всіх чиновників: я вважаю, що у вас у всіх правда є шанс виправитися, точно є така можливість. Країна точно буде іншою. Ми точно розуміємо, що нам зараз потрібен один місяць. Тобто я хочу всіх попередити, що відчуття, що у нас тільки новенький Баканов (в.о. голови СБУ Іван Баканов – ред.), а більше ніякі правоохоронні органи ми не контролюємо, – це відчуття пройде після виборів до Верховної Ради. Ми нікому нічого не залишимо», – сказав він на нараді з проблем контрабанди в суботу в Ужгороді.

Зеленський наголосив, що «у нас буде своя прокуратура, нормальні відносини з Нацполіцією». «Повірте мені, ми на це налаштовані, ми до цього готові, тому я вам всім пропоную почати працювати як нормальні люди. Не говорити про маленькі зарплати, не скаржитися, є такий час, коли можна стати всім дійсно без пафосних слів патріотами, просто стати професіоналами і просто працювати», – зазначив він.

Президент вказав, що якщо когось не влаштовують зарплати, то їм краще звільнятися зараз і шукати іншу роботу.

«Якось нам говорили, що буде долар по 45 при Зеленському, буде хаос в країні, буде війна. Але, як бачите, нічого не сталось. І без вас теж зможемо. Якщо хочете працювати – давайте разом, не хочете – звільняйтеся. Тому що коли у нас буде прокуратура, а всі розуміють, що буде після виборів до Верховної Ради, і коли у нас буде більшість, і всі це вже бачать і розуміють, що воно буде, то буде пізно», – заявив він.

Під час наради президента Володимира Зеленського в Ужгороді з керівниками регіональних митниць, їм повідомили, що не потрібно більше “заносити на верх”.

Про це прямо сказав заступник глави Офісу президента Олексій Гончарук.

"Заносити наверх не треба!" Зеленський та Ко різко "протверезили" митників

“Ми приїхали сюди сьогодні, і один із сигналів, все разом хочемо до вас донести – що наверх більше заносити не треба, закінчилося”, – зазначив він.

Зеленський додав до слів Гончарука: “Ти так сказав неоднозначно, що можуть подумати, провозити треба, але нам не треба заносити. Ні, провозити не треба”.

При цьому заступник голови ОП додав, що на зустрічі з бізнесом в Києві підприємці говорили, що контрабанда в країні зростає.

“Заходиш в Києві в якийсь магазин, а там брендові речі і все контрабанда. А береш офіційні документи у митників, прикордонників, і все добре, і з кожним днем все “ефективніше” працюють наші державні органи”, – підкреслив він .

Гончарук розповів, що через Україну в Європу йде нелегальний потік контрабандних сигарет.

“Україна перетворилася на світовий хаб з постачання нелегальних сигарет в Європу. З Китаю, ОАЕ – через Одесу, Білорусь, Молдову, з непідконтрольних територій через Україну, як таку “дику землю”, в Європу йдуть нелегальні цигарки. Чи будуть нас після цього поважати наші європейські колеги? Питання риторичне. Ви прекрасно знаєте, через які області йдуть ці контрабандні потоки. Закарпатська область – не остання в цьому списку”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *