“Залишаються підтопленими…”: Стало відомо про наслідки негоди на Закарпатті

Залишаються підтопленими 2 тисячі 405 гектарів сільгоспугідь і 8 ділянок автомобільних доріг

У Закарпатській області в результаті масштабних паводків підтоплені 983 домогосподарства (самовільна забудова в низинах), в тому числі 221 житлових будинків в селі Вільхівка Іршавського району. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України

Відзначається, що різкої зміни паводкової ситуації не спостерігається. У верхів’ях річок Латориця та Іршава рівень води знизився до 10 см.

Також залишаються підтопленими 80 підвальних приміщень; 2 тисячі 405 га сільгоспугідь; 8 ділянок автомобільних доріг загальною довжиною 2100 м (висота водяного покриву 10-50 см), частково пошкоджено дві мостові переправи місцевого значення. Жертв та постраждалих немає.

Протягом останніх 4 годин на більшості річок спостерігається зниження рівнів води”, – йдеться у повідомленні станом на 8 ранку неділі.

“Тимчасово відселено 172 мешканці у селі Вільхівка Іршавського району із 56 житлових будинків (розселені по родичах). Від електропостачання відключено 5 населених пунктів в Межигірському районі. Жертв та постраждалих немає”, – зазначають рятувальники.