Закупівлю «пакунків малюка» хочуть відновити через Prozorro

В Україні хочуть відновити закупівлю «пакунків малюка» через Prozorro. Відповідний законопроект за номером №5064 підтримав Комітет Верховної ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

У документі пропонується визначити органи соціального захисту населення за місцем проживання батьків установами, які призначають і здійснюють виплату/видачу державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами. Вартість допомоги «пакунку малюка» повинна відповідати трьом прожитковим мінімумам на 1 січня відповідного бюджетного року, а подальша ціна буде визначена під час аукціону.

«Ми отримаємо зниження витрат з державного бюджету при закупівлі товарів для комплектування допомоги «Пакунок малюка» через систему Prozorro. Електронний аукціон буде вести до зниження кінцевої ціни, однак це не матиме ніякого негативного впливу на якість товарів», – зазначено в пояснювальній записці.

Члени комітету рекомендували парламенту прийняти законопроект за основу.

«При підготовці проекту до другого читання комітет рекомендує врахувати пропозицію про незастосування розміру прожиткового мінімуму для визначення вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», – йдеться в повідомленні.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”