За дві хвилини до встановленого терміну Білий дім оприлюднив документи про блокування військової допомоги Україні

Як повідомляє сайт American Oversight, Адміністративно-бюджетне управління Білого дому на запит неурядової організації American Oversight опублікував майже 200 сторінок документів щодо затримання військової допомоги Україні адміністрацією Дональда Трампа.

 “О 23:58 21 січня, лише за дві хвилини до встановленого терміну, Адміністративно-бюджетне управління Білого дому опублікувало 192 сторінки документів, пов’язаних з Україною, включаючи записи, які не були представлені Конгресу під час розслідування імпічменту”.

Відзначається, що документи містять електронні листи від представників Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассела Вутта та Майкла Даффі.

 Зокрема, лист Даффі в день дзвінка Трампа до президента України Володимира Зеленського 25 липня 2019 року.

Відзначається, що обидва чиновники були ключовими гравцями у блокуванні військової допомоги Україні.

За словами виконавчого директора American Oversight Остіна Еверса, адвокати президента Трампа стояли у сенаті 21 січня і стверджували, що документи є абсолютно непотрібними для судового процесу про імпічмент, але виявилося, що це не так.

Еверс додав, що попри перешкоди Адміністрації Трампа та риторику на суді, громадськість тепер може побачити “ще більше доказів корупційної схеми президента, яка розгорнулася в режимі реального часу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *