Якщо б середній клас в Україні займав не менше 40%, то ми б мали абсолютно іншу країну, – нардеп

В Україні не було б корупції та рейдерства, якщо б люди із малого та середнього бізнесу б змушували владу працювати на них, а не навпаки.

Про в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віктор Чумак.

«Малий та середній бізнес – це основа будь-якої демократії, а не олігархи. Чим більше є самозайнятих людей та тих осіб, які можуть прогодувати себе, свою сім’ю на достатньо високому рівні, тим багатшою буде вся країна», – розповів Чумак.

Він вважає, що саме такі люди змушують владу працювати, а не обкрадати їх.

«Якщо б у нас було хоча б сорок відсотків осіб, які б працювали у сфері малого та середнього бізнесу, то ми б мали абсолютно іншу країну. В Україні не було б корупції, рейдерства, не прозорої судової системи і т.д. Тому що такі люди є вимогливі до влади та самодостатні і вони змушують її працювати на них, а не навпаки», – прокоментував нардеп.

Також він розповів, що країна щорічно втрачає близько 50 мільярдів гривень через те, що в державі немає злагодженої роботи серед державних підприємств.

«Якщо б ми мали космічну чи морську галузь, це не дає гарантії, що все добре працювало б. Ви зрозумійте, дуже погана система управління в сфері державних підприємств не дає розвиватися. Адже вісімдесят відсотків державних установ є збитковими і через них просто вимиваються гроші із бюджету, а це близько 50 мільярдів гривень щорічно», – наголосив Чумак.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *