Водна поліція Переяслава інформує:

За минулий тиждень працівниками водної поліцї Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області під час патрулювання акваторії Канівського водосховища було виявлено 5 фактів неправомірних дій.
Відтак, 12 червня поточного року поблизу міста Ржищів двоє чоловіків за допомогою спеціального приладдя здійснювали незаконний вилов риби. Виїздом на місце події слідчо-оперативної групи було встановлено особи правопорушників, обставини події та вилучено речові докази. Встановлено нанесені збитки державі на суму близько 8211 гривень.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) КК України. Наразі триває досудове розслідування.
Також під час несення служби працівниками водної поліції було виявлено адміністративні правопорошення, передбачені ч. 5 ст. 130 КУпАП (керування річковими або маломірними суднами судноводіями в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння)
За результатами виявлених протиправних дій, правоохоронцями складено 4 адміністративні протоколи.
Працівники поліції звертаються до небайдужих громадян, якщо Ви помітили незаконний вилов риби чи знаряддя вилову повідомте про це за номером телефону Переяслав-Хмельницького відділу поліції: 5-13-41, 102 або за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права, 25-А.

Збережемо разом навколишній світ