Loading...

Внаслідок удару російських літаків в Сирії загинуло 34 людини

Щонайменше 34 мирні жителі загинули внаслідок удару російських літаків по поромній переправі поблизу сирійського міста Дейр-ез-Зор. Про це повідомив AFP.

Поромна переправа проходила річкою Євфрат поблизу сирійського міста Дейр-ез-Зор. Зазначено, що серед загиблих було дев’ятеро дітей. Окрім того, повідомляється, що ще десятки людей були поранені внаслідок авіаударів

Спостерігачі спочатку заявили про загибель 21 людини, але пізніше кількість зросла до 34, коли в річці знайшли інші тіла.

Голова центру Рамі Абдель Рахман заявив, що серед убитих було дев’ять дітей, і що «десятки людей були поранені в результаті авіаударів».

Він заявив, що літаки атакували «більше як 40 поромів» з людьми, які покинули місто Аль-Буліль на південний захід від міста Дейр-ез-Зор.

Нагадаємо, сирійські повстанці, які підтримують США, та сирійської урядова армії проводять окремі наступальні операції проти «Ісламської держави» на сході Сирії.

Минулого тижня сирійські урядові війська досягли міста Дейр-ез-Зор, прорвавши майже трирічне оточення ісламістів в проурядових частинах міста, повідомляє «Європейська правда».

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *