Loading...

ВІТАЛІЙ КОЦУР: У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ ЗДОРОВИЙ ДУХ І ПАТРІОТИЧНЕ СЕРЦЕ!

Наша держава пройшла довгий, трагічний і страждальний шлях до незалежності, має як славетні, так і омиті кров’ю сторінки історії. Саме трагізмом і героїзмом сповнені події бою під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути. У бою під Крутами оборонці української державності призупинили наступ противника і здійснили організований відступ, руйнуючи за собою колії і мости. Російське радянське військо втратило боєздатність на чотири дні. Сучасників особливо вражає мужність, відважність і надзвичайний патріотизм юнаків. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Як і у 1918 р., активна частина громадянського українського суспільства під час Революції Гідності переконливо довела, що штучна прив’язка України до російського світу остаточно втратила свій сенс. Не минуло і 100 років, як українська нація виборює нашу свободу, протистоїть агресору на Донбасі, займається волонтерством, вирощує хліб і в будь-який час готова змінити орало мечем, боронити свою неньку Україну від зовнішнього ворога і внутрішніх запроданців. Сьогодні Революція Гідності, російсько-українська війна породила когорту героїв, які віддали життя за Українську державу.

Світлина від Vitaliy Kotsur.

Саме тому 29 січня 2017, вперше в Переяславі відбувся зимовий триатлон, присвячений борцям за волю України. Усі бажаючі могли прийняти участь як індивідуально в усіх трьох етапах, так і в складі естафетної команди, з бігу – 4 км, їзди на велосипеді, або пройти на бігових лижах. Учасники самостійно формували команди, а тому особисто отримав нові враження від спонтанної участі у змаганнях до знайомства з досвідченими спортсменами Переяславщини.

Глибоко переконаний, що такі спортивно патріотичні змагання, стануть невід’ємною частиною успішності Української держави. Здорова, спортивна, а головне озброєна нація – запорука перемоги над зовнішнім агресором.

Зміни мають відбутися в кожному з нас, не тільки словами, але й діями потрібно руйнувати совкізм і конформізм в головах наших громадян, а тому всіх небайдужих закликаю долучатися до спортивних, патріотичних акцій, в ім’я всіх хто загинув і воює за Україну. У здоровому тілі – здоровий дух, і патріотичне серце!

Віталій Коцур

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *