ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ТЕЦ. ВИСТУП ЮРИСТА ОЛЕНИ ГИЧКО

Олена Гичко виступила категорично проти надання дозволу ТОВ «Енергопромислова група «Югенергопромтранс»  на викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря від майданчика, який розташований за адресою: вул. Героїв Дніпра, 38А/1. Вона підкреслила, що наполегливо, але безрезультатно намагалась отримати в ТОВ «ЕПГ «Югенергопромтранс» розрахунки викидів забруднювальних речовин. Такими діями керівництво товариства порушує ст.4 «Гласність оцінки впливу на довкілля» та ст.5 «Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, визначення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації» Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». ЧОМУ ВОНО ЦЕ РОБИТЬ? ЯКІ ЗА ЦИМ ПРИХОВАНІ ПРИЧИНИ?

Юрист наголошує на тому, що в оголошенні про намір отримати дозвіл на викиди речовин-забруднювачів в атмосферне повітря умисно не вказано, що основним джерелом виділення забруднювальних речовин буде електростанція на біомасі потужністю 5МВт, натомість вказані комплектувальні частини електростанції. Тим самим намагаються з першої категорії видів планової діяльності та об’єктів (п.2 ч.2 ст.3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля») перейти на іншу категорію з меншими вимогами.

Детально про те, що не так в опублікованому оголошенні про намір отримати дозвіл ТОВ «Енергопромислова група «Югенергопромтранс» на викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря від майданчика, який розташований за адресою: вул. Героїв Дніпра, 38А/1, читайте у свіжому номері газети “Діловий Переяслав”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *