Вболівальники “Альбасете” підтримали українця: “Ми всі – Зозуля”

Як повідомляє COPE Albacete, вболівальники ФК “Альбасете”, за який виступає Роман Зозуля, вивісили банер “Ми всі – Зозуля” на матчі іспанської Сегунди проти ФК “Ельче”.

 Крім того, вболівальники “Альбасете” на 10-й хвилині зустрічі почали скандували ім’я українця, який виступає під 10-м ігровим номером.

Вболівальники "Альбасете" підтримали українця: "Ми всі - Зозуля"

Нагадаємо, що матч другого дивізіону чемпіонату Іспанії між “Райо Вальєкано” і “Альбасете відклали через образи на адресу нападника “Альбасете”, українця Романа Зозулі.

 Фанати “Райо” наприкінці першого тайму почали викрикувати на адресу українця образи, основною тематикою яких стало гасло “Зозуля – нацист”. Через це гравці “Альбасете” відмовилися виходити на другий тайм.

Зозуля значився у складі “Райо” на правах оренди ще в 2017 році, але ультрас клубу “Буканерос” (традиційно підтримують ліві погляди) не прийняли новачка, звинувачуючи його у зв’язках з ультраправими організаціями в Україні. У підсумку Зозуля отримав дозвіл від ФІФА і достроково покинув команду, не зігравши за клуб жодного матчу.