В Україні вже 41 випадок захворювання на коронавірус

Як повідомив Центр громадського здоров’я у Facebook і МОЗ у Telegram, станом на 23:00 20 березня в Україні підтверджено вже 41 випадок COVID-19.

10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області, ще по 1 – у Київській і Тернопільській областях.

За результатами дослідження вірусологічних лабораторій отримані такі результати: Чернівецька область – 25 заражень коронавірусом, Житомирська – 2, Київська – 3, Донецька -1, Івано-Франківська – 2, Дніпропетровська – 2, Харківська – 1, Львівська – 1, Тернопільська – 1 та Київ – 3.

З усіх цих випадків 3 стали летальними.

20 березня уряд запровадив режим надзвичайної ситуації у Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. До цього він був оголошений у трьох областях: у Київській, Чернівецькій та Житомирській.

Також 20 березня у Львові та Харкові підтвердили перші випадки захворювання на COVID-19.

Передісторія:

  • В Україні із 12 березня до 3 квітня щонайменше запроваджено карантин. Міста стали закривати усі заклади, крім маркетів і аптек. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено.
  • 17 березня о 23:00 припинили рух метрополітену у Києві, в інших містах метро теж не працює. Столична влада замінила його наземним транспортом, хоча в пасажирський транспорт мають пускати лише по 10 людей, і то лише тих, хто буде в медичній масці.