В Україні створили онлайн-карту готовності лікарень до лікування коронавірусу
З’явилася онлайн-карта потреб лікарень в медикаментах від коронавірусу
В інтернеті з’явилася онлайн-карта, що повідомляє в режимі реального часу про необхідні медичні препарати, а також наявності тих чи інших ліків в опорних лікарнях України під час коронавірусної пандемії. Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на громадську платформу RAZOMua.
За допомогою інтерактивної карти будь-який бажаючий може подивитися, наскільки до прийому хворих коронавірусом готові обласні лікарні України. Крім цього, в режимі реального часу можна отримати актуальні дані про те, в яких госпіталях існує брак тих чи інших медичних препаратів, спеціального захисту і необхідної техніки, що застосовуються в лікуванні хворих коронавірусом пацієнтів. Подібна інформація здатна допомогти оперативно вирішити проблему як силами держави, так і з допомогою волонтерських організацій.
В Україні створили онлайн-карту готовності лікарень до лікування коронавірусу
Платформа RAZOMua була створена за допомогою Ради Волонтерів Міністерства Оборони України, а також меценатів з усіх областей країни за підтримки таких державних апаратів, як Офіс президента і національний МОЗ.
Люди, які створили портал, акцентують увагу на тому, що однією з цілей даного експерименту є демонстрація рівня готовності опорних медичних центрів до можливих спалахів захворювання, а також допомогу лікарням з ліками та іншими необхідними засобами, що допомагають в боротьбі з коронавірусом. Громадська платформа повинна допомогти грамотно розподіляти медичні товари по лікарнях, які їх потребують.
“Карта створена для прозорого інформування волонтерів, донорів, міжнародних організацій і лікарів про наявні потреби опорних лікарень України для захисту від коронавірусної інфекції, а також динаміку їх появи або закриття цих потреб державою, волонтерами або гуманітарними місіями”, – про це свідчить офіційна заява на порталі.
Станом на середу, 8 квітня, в Україні було зареєстровано 1668 випадків захворювання коронавірусом, тоді як загальна кількість інфікованих людей в світі наближається до позначки в півтора мільйона.