В США перевіряють інформацію Джуліані щодо України

Як повідомляють Генеральний прокурор США Вільям Барр, повідомляє Голос АмерикиУкрінформ, Міністерство юстиції США перевіряє інформацію, яку надав ексадвокат президента США Руді Джуліані, про начебто причетність сім’ї Байденів до корупції в Україні.

Вільям Барр: “Мін’юст зобов’язаний тримати відкриті двері для будь-кого, хто хоче нам надати інформацію, яка на їхній погляд є важливою. Але як я вже казав, ми маємо при всій повазі бути дуже обережними з будь-якою інформацією, що надходить України. В Україні є багато поглядів і суперечностей, тож ми не можемо сприймати все на віру. Тому ми прийняли це до розгляду, щоб інформацію з України ретельно дослідили в міністерстві”.

Генпрокурор США також заявив, що Мін’юст працює на місцях разом з партнерами з розвідувальної спільноти США, щоби перевірити надійність всіх даних.

Вільям Барр: “І це стосується всієї інформації, яка надходить до міністерства стосовно України, в тому числі того, що може надати пан Джуліані”.

Раніше Голова юридичного комітету Сенату США республіканець Ліндсі Ґрем заявив, що інформація, яку отримав Джуліані “може виявитись російською пропагандою”.

Нагадаємо:

  • Особистий адвокат президента заявив, що під час поїздки до України зібрав дуже багато корисної інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *