В ЄС запропонували від`єднати Росію від системи міжнародних платежів SWIFT і не тільки

Найбільша в Європейському парламенті фракція Європейської народної партії (ЄНП) запропонувала посилити санкції проти Росії, зокрема – від’єднати РФ від системи міжнародних платежів SWIFT і зупинити “Північний потік-2”. Про це повідомляє “Європейська правда“.

Причинами політики назвали ескалацію ситуації в Україні, конфлікт РФ і Чехії через вибухи складів боєприпасів у Врбетіце, а також справу засудженого опозиціонера Олексія Навального. Таку позицію фракція висловила перед пленарним тижнем (26-29 квітня) в ЄП.

“Група ЄНП вважає колективним обов’язком Європи підтвердити свою підтримку Україні та закликає держави-члени ЄС і Європейську комісію вжити чітких та рішучих заходів проти Росії в разі подальшої ескалації”, – вказано в повідомленні.

У фракції вважають, що це має статися шляхом “негайного припинення імпорту російської нафти та газу, зупинки будівництва трубопроводу “Північний потік-2″, від’єднання Росії від системи SWIFT і заморожування рахунків олігархів, заборони їм в’їзду в ЄС”.

28 квітня Європейський парламент з ініціативи ЄНП повинен винести рішення щодо резолюції, яка засуджує нарощування російської військової техніки навколо України та в окупованому Криму, а також інші порушення прав людини й міжнародних норм.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”