В ID-картці є ваш податковий номер: ІПН присвоюється лише один раз і не змінюється протягом життя

Істотною перевагою ID-карти є внесений до паспорту РНОКПП (податковий номер або ІПН). Цифрове значення такого номера внесено на зворотну сторону паспорта-карти, а також доступно для зчитування з вбудованого в картку електронного чіпа. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

Державна міграційна служба України радить звернути увагу на:

– Податковий номер, внесений на ID-карту, має однакову юридичну силу з паперовою довідкою про присвоєння ІПН.

– Якщо податковий номер не було присвоєно дитині до 14 років, це можливо зробити одночасно з оформленням першого паспорта в рамках комплексної послуги ID14.

– ІПН присвоюється лише один раз і не змінюється протягом життя, в тому числі – в разі зміни прізвища, імені, по батькові чи інших персональних даних.

– Податковий номер завжди буде “під рукою”, якщо ви маєте хоча б один біометричний паспорт (ID або закордонний) – ця інформація автоматично “підтягується” і відображається в мобільному додатку “Дія” на вашому смартфоні.

У МВС нагадали, що під час карантину оформити ID-карту, закордонний паспорт або вклеїти фото за віком можна в будь-якому підрозділі міграційної служби або ЦНАП – незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”