Loading...

СБУ “накрила” 400-мільйонний “конверт” з російським капіталом

Діяльність конвертаційного центру із загальним обігом чотириста мільйонів гривень, що працював в Дніпропетровській і Херсонській областях, припинила Служба безпеки України, повідомляє прес-центр СБУ.

Чиновники кількох банківських установ з російським капіталом зареєстрували ряд фіктивних фірм для надання “послуг” по мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів в готівку нібито в якості фінансової допомоги.

Залежно від типу фінансової угоди організатори «конверту» забирали від 4,5 до 11 відсотків.

Протягом 2015-2016 роках клієнтами ділків були майже 50 підприємств різних форм власності з різних регіонів України, в тому числі і з зони проведення антитерористичної операції.

Під час обшуків в приміщеннях, автомобілях і за місцем проживання організаторів конвертаційного співробітники спецслужби вилучили понад двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств, комп’ютерну техніку.

Перевіряється причетність ділків до фінансування сепаратизму з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних до незаконної фінансової угоди.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *