Loading...

УРЯД ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО СВІТ НЕМАЄ ПРАВА ДОПУСТИТИ ПОВТОРЕННЯ ХІМАТАКИ У СИРІЇ

Кабінет міністрів погодився, що прем’єр-міністру слід продовжувати працювати із союзниками США і Францією над координацією міжнародної відповіді.

Уряд Великої Британії підтримує вжиття рішучих заходів заради недопущення повторних хімічних атак у Сирії. Про це повідомили у офісі прем’єр-міністра Великобританії після засідання уряду.

«Члени уряду погодилися щодо необхідності вжиття заходів для покращення гуманітарної ситуації та недопущення подальшого застосування хімічної зброї режимом Асада», – йдеться у повідомленні.

Також в уряді також виступили на підтримку більш тісної співпраці у цьому питанні із США та Францією.

«Кабінет міністрів погодився, що прем’єр-міністру слід продовжувати працювати із союзниками США і Францією над координцією міжнародної відповіді», – йдеться у повідомленні відомстві.

На переконання міністрів, існує «висока вірогідність», що правлячий у Сирії режим був відповідальним за використання забороненої зброї.

Нагадаємо, урядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійської влади стало місто Дума. 7 квітня відразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі волонтерський рух “Білі каски”, заявили, що в регіоні сталася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, прямо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і влади Ірану в прямій підтримці “звіра Асада” і пообіцяв, що за це доведеться заплатити велику ціну”.

Росія з свого боку попередила США про “серйозні наслідки” ударів по Сирії, якщо під час цих ударів постраждають російські громадяни.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *