Уряд планує урізати субсидії

Уряд планує урізати субсидії, але при цьому обіцяють збільшити розмір мінімальної заробітної плати в Україні. Про це заявив експерт інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Андрій Шевчишин. Таким чином, експерт прокоментував заяву міністра соцполітики Андрія Реви про те, що Кабмін працює над можливістю підвищення мінімальних зарплат до початку опалювального сезону.

«Підвищення мінімальної зарплати з 1450 гривень до 1600 гривень дає 150 гривень на місяць додаткових коштів, тобто 300 гривень на сім’ю з низьким доходом. А це призводить до зниження субсидії на 50 гривень. Якщо субсидія сьогодні становить 250 гривень, то після підвищення вона скоротиться на сім’ю до 200 гривень », – запевняє Шевчишин.

У той же час, експерт стверджує, що підвищення мінімальної зарплати стане опорою для слабкого споживчого ринку. Оскільки «зайві» 250 гривень (підвищення зарплати на 300 гривень мінус субсидія в 50 гривень) будуть спрямовані на придбання продуктів харчування і товарів першої необхідності. Раніше ми повідомляли про те, що Андрій Рева запропонував «відв’язати» мінімальну зарплату від прожиткового мінімуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *