Укрзалізниця: за один місяць керівник заробив більше півмільйона гривень

Виконуючий обов’язки голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов отримав у листопаді 592 тисячі 170 гривень заробітної плати.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пише Експрес-онлайн.

Керівник “Укрзалізниці” живе у столиці в квартирі матері. Площа житла — 121,5 квадратних метра. Від дружини Євген Кравцов цьогоріч отримав подарунок. Його вартість — 118 тисяч 125 гривень. Власного авто Євген Кравцов не має, а от в дружини є Mercedes-benz C 180 вартістю 918 тисяч гривень та мотоцикл Suzuki Intruder 400, який коштує 104 тисячі гривень.

Торік Євген Кравцов, працюючи у Міністерстві інфраструктури України, отримав 156 тисяч 646 гривень заробітної плати. Готівкою головний залізничник країни зберігає 30 тисяч доларів та 25 тисяч гривень. Задекларував він два брендові годинники Rolex та електрогітару Gibson. А от дружина володіє двома каблучками з дорогоцінного металу, які інкрустовані коштовним камінням, підвіскою з дорогоцінного металу, яка також інкрустована коштовним камінням, та двома парами дорогоцінних сережок.

Нагадаємо, що з 25 травня 2016 року по 9 серпня 2017 року Євген Кравцов працював першим заступник міністра інфраструктури України. А з 10 серпня 2017 року — виконує обов’язки голови правління ПАТ “Укрзалізниця”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *