Українці жахнулися від «золотих» туалетів для школярів, – фото

В одній із загальноосвітніх шкіл, розташованої в Маріуполі, був проведений ремонт в туалеті. Батьки, а також громадськість, жахнулися, побачивши, на що саме чиновники витратили один мільйон гривень.

Про це в соціальній мережі повідомляє місцева активістка Інна Юр’єва, – передає inform-ua.info.

Українці жахнулися від «золотих» туалетів для школярів, – фото

За словами жінки, в школі №3, розташованої в Маріуполі, недавно був виконаний ремонт. Батьків школярів, громадськість, а також користувачів мережі обурило побачене, а також кількість коштів, які були витрачені на проведені роботи.

Відзначається, що в навчальному закладі з’явився досить сучасний ремонт, оскільки стіни туалету тепер облицьовані кахлем яскравого кольору, який чергується з білим, але на цьому сюрпризи від місцевої влади не закінчуються: між унітазами немає будь-якого розділення, тому про усамітнення дітей, під час настільки інтимного процесу, немає й мови.

«Я сподіваюся, в учительських туалетах теж відкриті кабінки? Щоб ви всі потонули в цьому сортирі – починаючи від директора і закінчуючи мером», – нарікає активістка.

На сайті міської ради Маріуполя є інформація про те, що вартість проведених робіт склала 972 тисячі гривень. Даний оновлений шкільний туалет особисто відвідав і мер, зазначивши, що кошти на ремонт були виділені з державної скарбниці міста.