Українські бізнес-партнери вимагали, щоб Манафорт не реєстрував доходів – адвокат

Під час засідання суду адвокат Пола Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Про це повідомляє АР.

“Вони вимагали, щоб це було зроблено саме в такий спосіб”, – підкреслив на суді Зенле.

За даними слідства, в Україні Манафорт співпрацював із Віктором Януковичем, олігархами Рінатом Ахметовим та Сергієм Львочкіним, а також з іншими наближненими до екс-президента людьми.

 Оплату за свої послуги в Україні екс-керівник президентської кампанії Дональда Трампа і лобіст інтересів Віктора Януковича в США отримував через таємні схеми.

31 липня почався суд над Полом Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухиленні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.

Федеральний прокурор на суді заявив, що Манафорт відкрив понад 30 банківських рахунків у трьох зарубіжних країнах для отримання та приховування своїх доходів з України.

Водночас адвокат Томас Зенле на суді наголосив, що політтехнолог не мав наміру вводити в оману американську владу стосовно своїх доходів.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Раніше слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з “Партією регіонів” і “Опозиційним блоком”.

Також спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер оприлюднив список 35 потенційних свідків у справі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *