Loading...

Україні потрібен Майдан малого та середнього бізнесу, – нардеп

Саме бізнес має стати тією силою, яка змусить владу піти на реформу. Адже, на жаль, зусиль окремих зацікавлених людей вже просто не вистачає, щоб змусити владу працювати. Про це у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Лещенко

«Я зараз бачу навіть по своїм знайомим, що у людей реально немає грошей. Люди шукають роботу, виборюючи собі робочі місця, як у 90 роки. Українці шукають роботу, щоб вижити. У 2006-2007, коли люди могли ще брати кредити та їздити відпочивати за кордон, була золота епоха», – говорить Лещенко.

Врятувати ситуацію, на думку нардепа, може малий та середні бізнес. Він має тиснути на владу, можливо, навіть виходячи на протести.

«Середній бізнес просить можливість чесно працювати та платити справедливі податки. Натомість податкова реформа не проведена, на українських митницях – суцільна корупційна вертикаль. Тому потрібен тиск малого та середнього бізнесу, адже без нього влада ніколи не піде ні на податкову, ні на митну реформу», – наголосив нардеп.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *