Україна і міжнародне співтовариство мають не визнавати Путіна легітимним президентом, – політолог

Ситуація з проведенням виборів президента Росії в окупованому Криму дає підставу не вважати Володимира Путіна законно обраним головою російської держави

Про це заявив політичний експерт Дмитро Потєхін в ефірі програми “Вердикт” з Сергієм Руденком на телеканалі Еспресо.TV.

“Його (Путіна – ред.) не можна визнавати легітимним. Треба скористатися нагодою. Такі нагоди виникають регулярно, питання лише в тому, чи ми нарешті подивимося на факти і скористаємося ідеєю верховенства права, чи ні”, – пояснив політолог.

Інакше, наголосив він, може повторитися ситуація, коли Віктора Януковича після фальсифікаціій на президентських виборах 2010 року не було визнано узурпатором влади, як у 2004-му. У т.ч. одним з перших його визнали американці.

“Після того у 2010 році вони (Янукович та його оточення – ред.) фальсифікували конституцію. Але ми, українці, самі втратили момент, коли цей факт треба було зафіксувати юридично і протестом масовим”, – додав Потєхін.

Разом з тим, додав експерт, якщо Україна після проведення 18 березня незаконних виборів у Криму почне не визнавати Путіна законно обраним президентом Росії, “американці і європейці першими нас підтримають”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *