У Томську у відповідь Путіну влаштували перформанс в масках Саакашвілі

У російському місті Томськ кілька активістів у відповідь на слова президента РФ Володимира Путіна про екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі влаштували перформанс в масках останнього.

Про це повідомляють “Сибір.Реаліі”.

 “У неділю в центрі Томська група людей в масках Мыхеіла Саакашвілі влаштувала акцію у відповідь на одне з висловлювань Володимира Путіна, яке він зробив на нещодавній прес-конференції”, – пише видання.

Йдеться про відповідь Путіна на запитання Ксенії Собчак про те, що Олексію Навальному і представникам опозиції не дають проводити передвиборну кампанію і чинять їм різноманітні перешкоди.

“Уже ставили тут запитання про Україну. Ви хочете, щоб у нас по площах бігали десятки таких Саакашвілі. Ось ті, кого ви назвали, – це Саакашвілі в російському виданні. І ви хочете, щоб такі Саакашвілі дестабілізували ситуацію в країні?” – сказав тоді Путін.

Організував захід член арт-групи “Сну-Сну” Олександр Колпаков.

 
Як відомо, президент Росії Володимир Путін, відповідаючи на питання претендента на крісло глави РФ Ксенії Собчак про конкуренцію, почав залякувати “українським сценарієм”.

Собчак зазначила, що в країні гноблять і переслідують опозицію, і запитала, невже влада боїться чесної конкуренції, на що Путін відповів:

“З приводу тих людей, яких ви згадали (Собчак і Олексій Навальний – ред). Ось вже ставили тут питання про Україну. Ви хочете, щоб у нас по площах бігали десятки таких Поро… вибачте, Саакашвілі? Ось ті, кого ви назвали, це Cаакашвілі, тільки в російському виданні”.

“Ви хочете, щоб такі саакашвілі дестабілізували ситуацію в країні? Щоб ми переживали від одного майдану до іншого? Щоб у нас були спроби державного перевороту? Ви хочете все це повернути?”, – сказав Путін.

Він висловив упевненість, що “абсолютна більшість громадян цього не хоче і цього не допустить”.

“А конкуренція повинна бути. І вона, безумовно, буде. Питання тільки в радикалізмі”, – сказав Путін.

Він запевнив, що влада нікого не боїться.

“Запевняю, що влада нікого не боялася і нікого не боїться. Але влада не повинна бути схожа на бородатого мужика, який лінивого виколупує капусту зі своєї бороди. І дивиться на те, як держава перетворюється на якусь каламутну калюжу, з якої олігархи ловлять для себе золоту рибку, як це було у нас в 90-х роках і як сьогодні в Україні відбувається”, – сказав глава РФ.

“Ми не хочемо друге видання сьогоднішньої України для Росії? Ні, не хочемо. І не допустимо”, – підсумував Путін.