У Зеленського заявили, що він більше не буде здавати ніяких аналізів

Кандидат в президенти України, шоумен Володимир Зеленський більше не буде здавати ніяких аналізів.

Про це заявив представник штабу Зеленського на брифінгу з приводу проведення дебатів між кандидатами, який транслював телеканал ZIK.

“Аналізи здані відповідно до чинного законодавства і процедурою. Якщо у когось є сумніви, що вони якісь не справжні, були якісь махінації, будь ласка, звертайтеся до відповідних органів – нехай вони з’ясовують”, – заявив представник Зеленського.

Порошенко: Не стверджую і не стверджував, що Зеленський є наркоманом

Діючий глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко заявив, що він ніколи не говорив про те, що його опонент і кандидат у президенти Володимир Зеленський має наркотичну залежність.

Про це Порошенко заявив в ефірі “Свободи слова” на ICTV.

“Я не стверджую, що Володимир Зеленський є наркоманом. Не стверджую і не стверджував, бо я не маю для цього жодних підстав. Я наголошую на праві громадян України мати 100%-і гарантії, що майбутній президент і майбутній Верховний головнокомандувач гарантовано не є залежним від наркотиків”, – сказав президент.

Він додав, що був здивований, коли почув про пропозицію Зеленського зробити відповідні аналізи.

 “Це є фейки російської пропаганди, що Порошенко п’є, не просихає”, – зазначив Порошенко.
Раніше екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко повідомив про те, що днями до Києва прибудуть фахівці Добровільної антидопінгової асоціації (VADA). Вони готові допомогти кандидатам у президенти України Петру Порошенку та Володимиру Зеленському здати аналізи у незалежних лабораторіях.

Президент та засновник VADA доктор Маргарет Гудмен заявила, що її фахівці матимуть за честь допомогти Зеленському та Порошенку “продемонструвати чистоту змагань і чесність їхньої політики”.

Кандидат у президенти  Петро Порошенко заявив, що збирається ще раз здати аналізи – цього разу антидопінговій агенції, як закликав серед інших Володимир Кличко.
Нагадаємо:
  • Минулого тижня кандидати в президенти України – шоумен Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко – влаштували шоу зі здачею аналізу на наркотики та алкоголь. Ініціатором тестування став Зеленський, який потім мав конфуз із результатами аналізів.
  • Після цього Порошенко заявив про загрозу обрання президентом людини, яка, можливо, “має наркотичну залежність”, і про готовність пройти міжнародний тест.
  • Порошенко й Зеленський за результатами голосування 31 березня пройшли у другий тур виборів президента, який має відбутися 21 квітня.
  • За законом, дебати мають відбутися у п’ятницю перед виборами, тобто 19 квітня.
  • Зеленський сподівається провести дебати з Порошенком 19 квітня на НСК “Олімпійський”. Порошенко готовий до дебатів на стадіоні: він пропонував дебатувати у декілька етапів, зокрема 14 квітня, але згоден на будь-яку дату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *