У Запоріжжі облили фарбою кінотеатри, де показуватимуть фільм про Петлюру

У Запоріжжі невідомі облили червоною фарбою постери фільму “Таємний щоденник Симона Петлюри”, розміщені на кінотеатрах імені Маяковського та імені Довженка.

Про це повідомив глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

“Невідомі здійснили напад на кінотеатри, обливши червоною фарбою постери створеної за підтримки Держкіно стрічки “Таємний щоденник Симона Петлюри” режисера Олеся Янчука, яка 6 вересня вийшла у широкий кінотеатральний прокат в Україні”, — написав Іллєнко у facebook.

На його думку, метою провокації було зірвати демонстрацію фільму. За інформацією дистрибутора картини, через ці провокації кінотеатри можуть відмовитися від показів стрічки.

 “Ми вважаємо цей прецедент надзвичайно небезпечним, адже у прокат виходитиме ще чимало українських фільмів на важливі історичні теми і безкарність провокаторів може призвести до того, що кінотеатри боятимуться демонструвати такі стрічки”, – заявив Іллєнко.

Він повідомив, що у зв’язку з цим Державне агентство України з питань кіно звернеться до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з проханням відреагувати на дані злочинні дії і вжити заходів з недопущення подібних випадків у майбутньому.

У Запоріжжі облили фарбою кінотеатри, де показуватимуть фільм про Петлюру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *