У В’єтнамі евакуюють 80 тисяч осіб через спалах нового агресивного типу COVID-19

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 у в’єтнамському приморському місті Дананг і найближчих провінціях викликаний новим, більш заразним типом вірусу. З країни евакуюють 80 000 туристів. Про це повідомили на урядовому порталі В’єтнаму. Раніше такий тип коронавірусу в країні не зустрічався.

Крім того, як повідомив CNN, в уряді заявили, що через трьох жителів, які отримали позитивний результат на коронавірус, із Дананга евакуюють 80 000 осіб – переважно туристів.

В’єтнамська влада поспішила припинити потенційний новий спалах у зародку після того, як у країні був зареєстрований перший за останні 100 днів випадок захворювання на COVID-19, переданий локально.

Пацієнт, 57-річний чоловік, не мав історії поїздок за кордон і протягом останнього місяця жив у Данангу. Два інших випадки були зареєстровані наступного дня.

За даними в’єтнамської влади, на евакуацію туристів з Данангу потрібно чотири дні. Як повідомляє Управління цивільної авіації В’єтнаму, внутрішні авіалінії щодня виконують близько 100 рейсів з 11 міст країни.

Влада ввела в Данангу карантинні обмеження. З вівторка, 28 липня, люди, що живуть у житлових районах біля трьох лікарень у місті, будуть зобов’язані залишатися вдома, згідно з директивою, виданою прем’єр-міністром країни.

Фестивалі, релігійні збори і великі заходи в місті будуть заборонені, а другорядні послуги, такі як салони краси, паби, дискотеки і бари, також будуть закриті.

Школи в Данангу залишаться відкритими, але адміністратори отримали інструкції скоротити кількість учнів у кожному класі.

Нагадаємо:

Країни Азії зіткнулися з другою хвилею пандемії коронавірусу (COVID-19) і для стримування поширення хвороби готуються ввести новий карантин.

У Китаї зафіксовано найвищий рівень зараження з початку березня, передає Reuters.

В Японії уряд повідомив, що буде вживати заходів щодо посилення соціального дистанціювання на підприємствах у разі зростання захворювання COVID-19. При цьому в Токіо на минулому тижні зареєстрували рекордну кількість нових випадків зараження – 366. Тільки в неділю, 26 липня, було зафіксовано 239 нових випадків

Президент Філіппін Родріго Дутерте в понеділок, 27 липня, звернеться до населення, повідомивши про ситуацію з COVID-19. У країні розглядають можливість повернення суворого карантину після того, як на тлі пом’якшення заходів, зросла кількість нових хворих.

У Південній Кореї в суботу, 26 липня, заразилися 113 осіб, що стало рекордом із 31 березня.

Прогнозується, що Індонезія перейде поріг у 100 тисяч заражених, обійшовши за цим показником Китай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *