Loading...

У ЦВК розповіли, чому довибори до Ради можуть бути зірвані

Довибори у парламент в 7 округах, які призначені на 17 липня, можуть бути зірвані.  Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Андрій Магера. За його словами, виділених для проведення довиборів 12,5 мільйонів гривень не вистачає.

У депутатів залишається один пленарний тиждень у червні для того, щоб знайти додаткові кошти, адже 1 липня виборчі дільниці вже повинні починати працювати. Крім того, Магера розповів про ще одну небезпеку для виборчого процесу. “Надійшло подання президента на призначення нових членів (ЦВК – Ред.) у Верховну Раду. Там є дві постанови – про звільнення членів ЦВК та призначення нових. Уявіть ситуацію, коли членів ЦВК звільнять, а нових не призначать. А зараз виборчий процес. Зараз ЦВК практично щодня реєструє кандидатів. І що далі?” – зазначив заступник голови Комісії.

Нагадаємо, 10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 59 кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів 17 липня 2016 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *