Loading...

У Сенаті США готують відповідь Кремлю за вибори, Україну і Сирію

Американські конгресмени пропонують офіційному Вашингтону відповісти на втручання Росії у вибори президента США. Про це повідомляє РБК з посиланням на Reuters.

За даними видання, з такою ініціативою виступили як представники Демократичної, так і Республіканської партії. Вони також вимагають відповісти Росії за Україну і Сирію.

Так, головний з демократів в сенатському комітеті у закордонних справах, сенатор Бен Кардін заявив, що працює над “вичерпним” законопроектом, який стане відповіддю на російські дії в Європі і Сирії, а також кібератаки під час передвиборної гонки, відповідальність за які покладають на Москву .

“Росія є дуже серйозною проблемою для Америки. Вона – не наш партнер. Вона – хуліган. Атакує вона нас (винищувачем. – Ред.) МіГ або ж (комп’ютерами. – Ред.) мишею – не важливо. Все це – атака. І вона вимагає відповіді. Ясно ж, що вони були відповідальні за кібератаку на нашу країну під час минулих виборів “, – сказав Кардін.

Аналогічної позиції дотримується і сенатор-республіканець Ліндсі Грем. Він заявив, що виступає за те, щоб влаштувати в сенаті слухання з питання про те, чи втручався президент Росії Володимир Путін в минулі в США вибори. “Ми не можемо стояти осторонь”, – сказав Грем.

Нагадаємо, США під час передвиборної гонки неодноразово звинувачували Кремль у втручанні в вибори. Москва в свою чергу заперечувала всі звинувачення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *