У Рівному підприємці протестують проти карантину вихідного дня і збираються до Києва

Підприємці планують протестувати й наступними днями, а у вівторок хочуть поїхати до Києва та озвучити свої вимоги.

Сьогодні, 14 листопада, через запровадження карантину вихідного дня на вулиці Рівного вийшли підприємці, вимагаючи скасувати обмеження і дозволити їм торгувати, як це зробили в багатьох містах. Про це повідомляє “Суспільне“. 

Збиратися на протест підприємці почали від 10:00 і згодом рушили до міськвиконкому. А деякі з них натякали на можливе перекриття дороги, якщо влада “не почне їх чути” і не скасує обмеження, які забороняють їм працювати.

Близько 300 підприємців підписали звернення до міського голови з вимогою захистити їхнє Конституційне право на працю. Ще одне таке звернення вони планують відправити й до обласної ради.

“Ми, ФОП м. Рівне, обурені неправомірними рішеннями, котрі приймають органи центральної влади України. Ефективність введених обмежень не доведена, а втрати у нас, підприємців, від закриття наших торгівельних точок на вихідні для нас є дуже, критичними та ставлять нас на межу закриття”, – йдеться у зверненні.

Пізніше до них вийшов заступник керівника поліції Рівного Іван Теліга та повідомив, що правоохоронці, починаючи відучора, 13 листопада, з 22:00 моніторять заклади громадського харчування.

Оскільки закладам дозволили працювати “на виніс”, протестувальники вирішили у неділю, 15 листопада, о 08:00 зібратися біля головного входу на речовий ринок, аби продовжити мітинг. Якщо речовий ринок не відкриють, у понеділок, 16 листопада, о 08:00 підприємці зберуться під міськрадою.

У Рівному підприємці протестують проти карантину вихідного дня  і збираються до Києва

Учасники акції також вирішили їхати до Києва 17 листопада та озвучити там свої вимоги, адже остаточне рішення ухвалюють Кабінет міністрів та Верховна Рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *