У МЗС уточнили, що кількість загиблих в Кабулі українців може зрости до 7 людей

Правоохоронні органи Афганістану повідомили МЗС України, що число загиблих українців може зрости.

Кількість громадян України, які загинули внаслідок терористичної атаки на готель у Кабулі, може збільшитися до 7 осіб.  Про це повідомив заступник директора Департаменту – начальник управління консульської діяльності МЗС України Василь Кирилич, пише “Українська правда”.

“За оновленою інформацією, одержаною МЗС України від правоохоронних органів Афганістану, загиблих у Кабулі українців може бути сім”, – повідомив Кирилич. Кирилич зазначив, що у готелі, на який було скоєно напад, в цей час перебувало багато співробітників авіакомпаній, серед яких були і українці.

Він додав, що МЗС в оперативному режимі у взаємодії з компетентними органами Афганістану та представниками дипустанов держав-партнерів України, акредитованих в ІРА, з’ясовує долю усіх українців, які могли перебувати під час теракту у готелі.

Український консул вилітає до Кабулу найближчим рейсом, додав представник МЗС.

Разом з тим “Громадське” з посиланням на дані кореспондента іспанської агенції EFE Notocias в Афганістані Бабера Сахела та речника авіакомпанії Kam Air Хаджи Ракіба повідомляє, що внаслідок атаки на “Intercontinental” 8 з загиблих українців були співробітниками місцевої авіакомпанії Kam Air, серед них було дві жінки.  Під час атаки 42 працівників Kam Air перебували у готелі. Ті, що вижили, були врятовані силами США, їх перемістили у найближчий військовий табір, зазначив Сахел.

Як відомо, у суботу внаслідок нападу терористів на готель “Інтерконтиненталь” у Кабулі загинули 18 осіб, серед них 14 – іноземці. Повідомлялося, що серед загиблих – двоє нападників, яких було ліквідовано.

У МЗС повідомили, що внаслідок атаки загинув 1 українець, однак згодом уточнили, що внаслідок теракту кількість загиблих громадян України може бути більшою.

Згодом глава МЗС України Павло Клімкін доповів президенту України про загибель 6 громадян України внаслідок нападу на готель в Кабулі.

Глава держави доручив уряду надати усі необхідну допомогу родинам українських громадян, які загинули в Афганістані та повідомив, що загиблі в результаті атаки на готель – співробітники української авіакомпанії.