У Миколаєві вбили відомого вченого-дослідника Голодомору – ЗМІ

У суботу у Миколаєві знайшли вбитим відомого вченого, дослідника Голодомору, професора університету імені Василя Сухомлинського Миколу Шитюка.

Про це повідомляє місцеве видання “Новости-N” з посиланням на джерело у прокуратурі.

Спочатку видання повідомило, що у квартирі багатоповерхового будинку Миколаєва на перетині проспекту Центрального і 3-ї Слобідської знайшли тіло людини з ознаками насильницької смерті.

Тіло чоловіка з ножовими пораненнями знайшли у квартирі на першому поверсі – житлове приміщення здавали в оренду погодинно.

 За інформацією “Новости-N”, чоловік зняв квартиру на три години. Після закінчення зазначеного часу господарка квартири почала телефонувати орендатору, але його телефон не відповідав.

“Коли вона приїхала на квартиру, то знайшла чоловіка з ножем у спині без ознак життя”, – йдеться у повідомленні.

У поліції заявили, що “встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до вчинення злочину”.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України “умисне вбивство”, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Пізніше “Новости-N” повідомило, що вбитий – відомий вчений Микола Шитюк.

На місці події працювали слідчо-оперативна група, експерти і кінологи. Після проведення усіх оперативно-слідчих дій тіло убитого відправили на судово-медичну експертизу.

Довідково. Микола Шитюк – академік Української академії історичних наук, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. З 2008 року очолював Навчально-науковий інститут історії і права Миколаївського національного університету імені Василя Сухомлинського.

Серед основних праць: “Голод-геноцид 1932-1933 рр. на території Миколаївщини: погляди істориків, очевидців, архівні матеріали” та “Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Миколаївська область”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *