У Мінський процес вже офіційно увійшли США

Почнемо з того, що, як ми і прогнозували раніше, в Мінський процес вже офіційно увійшли США. G-5 (США, Великобританія, Німеччина, Франція та Італія) замінили Нормандські четвірку, що є дуже добре, бо тут вже двоє англосаксів і мінус Росія (нижче я напишу чому вона вже не потрібна).

Продовжимо тим, що, як ми і прогнозували раніше, ця зустріч – це початок процесу Мінськ-3. І тепер дипломатичними і військовими методами (бо Саміт НАТО) його будуть забезпечувати і гарантувати G-5.

Далі продовжимо тим, що, як ми і прогнозували раніше, після Саміту капітуляція Росії прискориться, бо повинна закінчитися до кінця листопада. На цьому наполягає Обама і тому він  в G-5. Закономірне питання – чи знає про це Путін? Звичайно, знає. Бо інакше Обама не давав би таких прогнозів – адже зганьбитися перед виборами він не хоче. Бо може тоді постраждати кандидат в Президенти від його партії.

Що повинна забезпечити G-5? Це ті 11 пунктів, про які домовилася Нуланд з Сурковим.

Введення миротворців ОБСЄ, забезпечення доступу України і ОБСЄ до кордону, передача під охорону миротворців озброєння, вибори за українським законодавством і тільки потім – амністія.

Ось така Варшава насичена.

Олег Пономарь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *