У мерії французького курорту підтвердили придбання двох маєтків сім’єю Путіна

Видання The Time опублікувало матеріал про останні протестні акції в Росії, присвятивши частину матеріалу інформації про корупційну діяльність президента РФ Володимира Путіна.

Журналісти, зокрема, нагадують про розслідування Reuters датоване 2015 роком. Воно було присвячене президентським дочкам – Марії та Катерині, про яких майже немає інформації у відкритому доступі. Тоді повідомлялося, що сім’я Володимира Путіна купила як мінімум два будинки в районі французького міста Біарріц, вартість яких може досягати 7 мільйонів доларів.

Цю інформацію в інтерв’ю The Time підтвердив заступник мера міста Джоселін Кастаньеда. Він уточнив, що в 2012 році один з будинків купив ймовірний зять Путіна Кирило Шамалов.

“Люди зустрічають їх на ринку, на прогулянках. Але ми не підходимо робити з ними Селфі. Нас не хвилює, хто вони”, – заявив Кастаньєда.

Також почесний консул РФ у Біарриці Олександр де Міллер де Ла Серда повідомив, що колишня дружина президента Людмила Путіна щорічно приїжджає в Біарріц.

Нагадаємо, 10 листопада 2015 року агентство Reuters опублікувало результати власного розслідування, присвяченого президентським дочкам – Марії та Катерині, про яких майже немає інформації у відкритому доступі.

Ціна будинку на березі Біскайської затоки - приблизно $ 3,7 мільйона/navalny.com

Ціна будинку на березі Біскайської затоки – приблизно $ 3,7 мільйона/navalny.com