У Київській області поліція оголосила підозру кандидату в народні депутати

Поліція відкрила кримінальне провадження у зв’язку з використанням кандидатом графічних елементів, схожих на символіку однієї з політичних партій.

Кандидата пригласили в отдел полиции, где он дал показания следователю

У Білоцерківському районі Київської області поліція зафіксувала факт використання одним із кандидатів в народні депутати графічних елементів, зовні схожих на офіційну символіку однієї з політичних партій. За матеріалами перевірки відкрито кримінальне провадження за статтею “Перешкоджання здійсненню виборчого права” Кримінального кодексу, повідомила 15 липня прес-служба Київської області.

У поліції зазначили, що під час досудового розслідування кандидата неодноразово викликали на допит в якості свідка, однак той на виклики не реагував.

У зв’язку з цим слідчий звернувся до суду про примусову доставку кандидата в народні депутати в поліцію. Кандидат відмовився отримувати рішення суду, однак йому зачитали постанову і запросили у відділ поліції, де він дав свідчення слідчому.

Кандидату повідомили про підозру за статтею, санкція якої передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *