У Київській області поліція оголосила підозру кандидату в народні депутати

Поліція відкрила кримінальне провадження у зв’язку з використанням кандидатом графічних елементів, схожих на символіку однієї з політичних партій.

Кандидата пригласили в отдел полиции, где он дал показания следователю

У Білоцерківському районі Київської області поліція зафіксувала факт використання одним із кандидатів в народні депутати графічних елементів, зовні схожих на офіційну символіку однієї з політичних партій. За матеріалами перевірки відкрито кримінальне провадження за статтею “Перешкоджання здійсненню виборчого права” Кримінального кодексу, повідомила 15 липня прес-служба Київської області.

У поліції зазначили, що під час досудового розслідування кандидата неодноразово викликали на допит в якості свідка, однак той на виклики не реагував.

У зв’язку з цим слідчий звернувся до суду про примусову доставку кандидата в народні депутати в поліцію. Кандидат відмовився отримувати рішення суду, однак йому зачитали постанову і запросили у відділ поліції, де він дав свідчення слідчому.

Кандидату повідомили про підозру за статтею, санкція якої передбачає обмеження волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.