Loading...

У Києві вимагають припинення діяльності «Ощадбанку Росії»

Сьогодні, 30 вересня, українці пікетують центральний офіс українського «Сбербанка России», розташований в Києві на вул. Володимирській.

Про це повідомляє МИР.

Організатором пікету, спрямованого на припинення діяльності банку країни-агресора на українській території, виступає Фонд муніципального розвитку.

«Сбербанк Росії» проявив себе як антиукраїнський установа. Його керівництво працює в інтересах іноземних осіб, що, на нашу думку, несе загрозу національній безпеці України, – каже організатор пікету Дмитро Петренко. – Уже не тільки НБУ, але і правоохоронні органи повинні були зацікавитися діяльністю «Ощадбанку Росії».

Крім того, як стверджують постраждалі клієнти «Ощадбанку Росії» в Україні, з їх банківських сейфів пропадають гроші. Також, за їхніми словами, банк почав перепродувати борги своїх клієнтів компаніям з сумнівною репутацією.

«Яким чином всі дані клієнтів, в тому числі і паспортні, виявилися в Росії? Юшко (голова правління «Ощадбанку Росії» в Україні Ігор Юшко – СВІТ) і його зграя передали в Росію все бази даних клієнтів. Це робиться в інтересах Віктора Януковича, який за допомогою свого товариша хоче повернутися в Україну, – розповіла учасниця акції Олена Бикова. – З осередків просто пропадає вміст. Юшко користується ситуацією, що склалася в своїх інтересах. А з Гонтаревої просто домовилися. І «Сбербанк Росії» продовжує працювати ».

За словами учасників акції, в ході проведення пікету однієї з протестуючих стало погано, їй викликали «швидку».

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що «Сбербанк Росії» в Україні передав своєму російському керівництву всю клієнтську базу.

Як повідомлялося, куратором «зливу» інформації в Росію виступає безпосередньо голова правління «Ощадбанку Росії» в Україні Ігор Юшко – «регіонал» і соратник екс-президента України Віктора Януковича і його близького оточення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *