У Кремлі розповіли, чим ЦРУ допомогло Росії

Президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові з лідером США Дональдом Трампом подякував за передану з ЦРУ інформацію. Про це повідомила прес-служба Кремля.
Центральне розвідувальне управління США повідомило Кремль про підготовку терактів у Санкт-Петербурзі.

“Отримана від ЦРУ інформація виявилася достатньою для розшуку і затримання злочинців”, – наголошується в повідомленні.

У прес-службі розповіли, що йдеться про допомогу, завдяки якій вдалося затримати терористів, що готували вибухи в Казанському соборі Санкт-Петербурга і в інших людних місцях міста.

Путін попросив Трампа передати від нього слова вдячності директору ЦРУ і оперативним співробітникам американської розвідки, які отримали цю інформацію.

“Російські спецслужби при отриманні інформації, що стосується терористичних загроз щодо США і їх громадян, безумовно і негайно передадуть її американським колегам по партнерським каналам, як це завжди робилося і раніше”, – зазначили у прес-службі Кремля.

Путін зауважив, що відомості від ЦРУ дозволили “вийти на слід, виявити і затримати групу терористів”.

Про затримання групи, яка готувала вибухи в Санкт-Петербурзі, зокрема в Казанському соборі, ФСБ оголосила 15 грудня. Загалом повідомлялося про затримання семи чоловік, п’ятеро з них потім заарештував суд. Один із арештованих Євген Єфімов визнав провину і розповів, як готував вибух у соборі. При цьому, як зауважували ЗМІ, час запису зізнань Єфімова розходиться з часом його офіційного затримання.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс у своєму Твітері підтвердила факт розмови Трампа з Путіним, пообіцявши оприлюднити деталі розмови пізніше в офіційній заяві Білого дому.