«У БІЛОРУСІ ВІРЯТЬ У ВАС!» — звертається до українських пасіонаріїв білоруська патріотка-опозиціонерка Світлана КОВАЛЕНКО

Життя багатопланове та різнорівневе. Можна весь вік прожити в одному місті й мало що знати про світ своїх же музикантів та художників, медиків та ветеринарів, рибалок та дорожників. А що вже казати про інші населені пункти? А про іншу країну? Українців завжди цікавила Білорусь. По-перше, це наша географічна сусідка. По-друге, сучасні дослідження показують, що у фонетиці та граматиці українська мова має найбільше спільних рис саме з білоруською (разом із верхньолужицькою). (Далі йдуть нижньолужицька, чеська, словацька, польська, хорватська, болгарська, сербська, македонська, полабська, словенська та російська.) По-третє – українці мають якусь особливу симпатію саме до білорусів. Тому, переконані, читачам буде цікаво познайомитися з жителькою цієї близької й водночас загадкової держави.

Гостем сьогоднішнього випуску газети “Діловий переяслав” є патріотка Білорусі, спостерігач на виборах Президента України Світлана Коваленко (Святлана Каваленка).

Читайте у свіжому випуску

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *